PRZEDSZKOLE i ŻŁOBEK RÓŻOWE OKULARY

Drogi rodzicu!

Witamy Cię w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Różowe Okulary.

Celem naszej placówki jest wspieranie prawidłowego rozwoju dzieci, jak najlepsze przygotowanie ich do dalszej edukacji oraz pomoc w odkrywaniu i pielęgnowaniu ich pasji. Bardzo ważny jest dla nas rozwój kreatywności wśród naszych podopiecznych. Oferujemy szereg zajęć artystycznych, muzycznych oraz językowych. Ponadto nasza kadra specjalizuje się w prowadzeniu zajęć terapeutycznych dla dzieci z problemami rozwojowymi. Zapewniamy profesjonalną opiekę dzieciom wymagającym wczesnego wspomagania rozwoju oraz dzieciom posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Oprócz tego wprowadzamy działania profilaktyczne, by zapobiegać problemom rozwojowym i edukacyjnym. Ważne jest dla nas indywidualne podejście do dziecka, schematom mówimy stanowcze nie! Nasi specjaliści dobierają metody nauki oraz terapii do każdego dziecka indywidualnie. Nauczyciele i terapeuci zatrudnieni w Przedszkolu i Żłobku Różowe Okulary to osoby, które pracują z pasją. Kładziemy szczególny nacisk na selekcję naszej kadry pedagogicznej, tak by stworzyć środowisko osób, które kochają to co robią.

Radość waszych dzieci to nasza misja!

Skontaktuj się z nami: